ANAMUR TİCARET VE SANAYİ ODASI
ÇAĞRI MERKEZİ 0324 814 10 50
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin

ANAMUR TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN DUYURULUR ( Vakıfbank’tan yeni bir ödeme ve tahsilat sistemi olan VİNOV uygulaması hakkında )

18.03.2022 15:46 eklendi

Vakıfbank’tan yeni bir ödeme ve tahsilat sistemi olan VİNOV uygulaması hakkında


Vakıfbank Geleneksel ödeme ve tahsilat ürünlerinin tüm özelliklerini içeren ek olarak yeni ve benzersiz özellikleri ile bankacılık deneyiminin dijital deneyim ile birleştiği yepyeni bir finansal ekosistem olan VİNOV tüm platformlarda kullanıma geçmiş olduğunu açıklayarak Üyelerimizin bilgisine sunulmasını talep etmiştir.

 Vinov Uygulamasının gücünü;

  • Tüm ödeme ve tahsilat ürünlerinin özelliklerini taşımasından,
  • Tüm müşteri tipleri tarafından eş zamanlı ve birbirleri arasında kullanılabilir olmasından,
  • 7/24 zaman ve mekan kavramı olmaksızın kullanabilmesinden, dijital ve esnek kullanım kolaylığı sağlıyor olmasından almakta olduğunu belirtmişlerdir.

Vakıfbank Anamur Şube Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ; VİNOV’ da ileri vadeli Türk Lirası ödeme ve tahsilatlar Bankamız garantisi ile 7/24, hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Vinov ödeyicileri; VİNOV’ u ;  Teminat Mektubu, Kredi Kartı, DBS/ BTS , Çek, Senet, Açık Hesap ve  Tedarikçi Finansmanı gibi geleneksel yöntemlere alternatif olarak kullanabilmekte;  Vakıfbank itibarı ve garantisinde  ödemelerini esnek bir şekilde tek seferde veya taksitli olarak yapabilmektedir.  VİNOV  alıcıları ise Üye İşyeri, DBS / BTS , çekli / senetli ve açık hesaplı tahsilat sistemleri yerine VİNOV’ u kullanarak; alacaklarını kısmen ya da tamamen erken tahsil edebilmekte; kısmen ya da tamamen vadelerini ileri ve geriye değiştirerek devredilebilmektedir. Bu sayede Vinov ile vade uyumsuzluğunun önüne geçilmekte, ticaret hayatının en temel unsuru olan güven duygusu güçlenmektedir. 

 Bunun yanı sıra Vinov’un özellikle KOBİ, Ticari ve kurumsal müşteriler tarafından daha etkin bir şekilde kullanılması için Vinov İşyeri Portali devreye alınmıştır. İşyeri Portalimiz, Vinov aracılığıyla tahsilat yapmak isteyen firmalar, borçlu ile arasındaki ödeme planlarını kendileri belirleyerek Vinov oluşturma işlemini başlatabileceklerdir. Ödeme planları eşit taksitli düzenlenebildiği gibi vade tarihleri ve tutarları esnek olarak da düzenlenebilmektedir. Vinov İşyeri tarafından girilen tahsilat kayıtları, ödemeyi yapacak olan Vinov müşterisi tarafından onaylandıktan sonra tüm tahsilatlar Bankamız garantisinde gerçekleştirilecektir. Şekliyle bilgi vermişlerdir.

Ayrıca ; yenilikçi, dijital ve güvenilir yeni bir ödeme ve tahsilat ekosistemi olan VİNOV ile bilinen bankacılığın çok ötesinde bir sonraki bankacılığa adım atıldığını belirtmişlerdir. Bilgilerinize Sunarız Saygılarımızla

 

Vakıfbank ‘how to’ videosuna https://youtu.be/xc3Ss4IR0ks linkinden ulaşabilirsiniz. 

 

  Vakıfbank VİNOV yeni bir ödeme ve tahsilat sistemi Sunumu ektedir.

Dosya Ekleri

VİNOV MÜŞTERİ SUNUMU.PDF